Restaurace uzavřena, kemp a karavanová stání jsou nadále v provozu. Pro ubytované platí sleva 30% z mimosezonního ceníku.
Kanak.cz
Body

Hodnocení od zákazníků

Detail hodnocení

Michal K.
půjčovna
termín: 6. 8. 2014 - 9. 8. 2014
hodnoceno dne: 14. 8. 2014 (06:56:41)
100 %

S půjčovnou lodí Kanak a kempem Branná jsme byly nad míru spokojeni, dlouho jsme se s kempem na takovéto úrovni nesetkali. Nejedná se pouze o zařízení, ale také komunikaci, ochotu a přístup vůbec. Při výběru půjčovny lodí, jsme vybírali hlavně podle přístupu, Kanak nám naše dotazy zodpověděl v plné míře. Jejich odpovědi nás neodkazovali na stránky, ale byly přímo zodpovězeny, cena spočítána a navíc sme dostali i bonus. Dá se s nimi na všem domluvit a to především ke spokojenosti zákazníka. U jiných půjčoven jsme se setkali s odpovědmi: "cenu si můžete vypočítat dle našeho ceníku na webu", "informace naleznete na našich stránkách" - prostě ochota hadr. Jejich kemp Branná byl nejlepší kemp na naší cestě po Vltavě, naleznete zde opravdu rozmanité kulturní vyžití, vstřícnost na kažém rohu (půjčovna, občerstvení...). Kemp je zasazený do lesa, čistý a vybavený (nabití mobilu zadarmo, pokud si ho nechcete zamknout do skřínky, nikde jinde nenajdete). Mají to opravdu dokonale vymyšlené a je vidět, že svou práci dělají rádi a že je baví. Pokud se budeme na Vltavu vracet, tak pouze do tohoto kempu k této půjčovně!


  • Přístup půjčovny Kanak a jejich Kempu Branná na vysoké úrovni - ochota, vstřícnost, přátelský přístup.
  • Nádherný kemp - klidný, čistý, vybavený.
  • Mnoho možností, jak strávit volný čas.
  • Vaše slabina je, že disponujete půjčovnou pouze pro Vltavu a máte zde pouze jediný kemp, pokud by jste měli více kempů a půjčoven s takovým přístupem jako Branná nejen na Vltavě, bylo by mnoho šťastných a spokojených vodáků.

Kanak odpovídá:

Ahoooj Michale, děkujeme za všechny komplimenty... :-) Jinak si myslíme, že kdybychom měli více kempů a více půjčoven, tak bychom kvalitu služeb na stávající úrovni zřejmě neudrželi. Takž v nejbližších letech budeme pouze na Branné a mít pouze jednu půjčovnu. I když kdo ví... :-)


Kanak - Ověřeno vodáky 98.28 % - 4240 hodnocení
Pravidla kempu!