Kanak.cz
Body

Brigáda / Zaměstnání

Pro sezonu 2024 hledáme několik nových tváří do našeho týmu. Podívej se na naše nabídky brigád a práce a neváhej s posláním životopisu, jestli tě nějaká osloví. Určitě odpovíme všem zájemcům!Kuchařem v nejlepším kempu na Vltavě

Bavilo by tě strávit léto v srdci jihočeské přírody jen 10 km od Českého Krumlova, přímo u Vltavy a stát se součástí zavedeného stravovacího zařízení? Jsme Kanak – kemp Branná a sháníme do party dalšího kuchaře, který nám pomůže rozvíjet naši vizi kvalitního kempu se skvělým stravováním.

Koho hledáme?

Člověka, který miluje představu léta stráveného v srdci přírody.
Člověka, který se nebojí práce v rychlém prostředí kuchyně velkého kempu.
Člověka, který si stojí za svojí prací a nebojí se ji obhájit u zákazníka.
Člověka, který je v kuchyni jako ryba ve vodě.
Člověka, který si rozumí s grilem.
Člověka, který dokáže vařit ve velkých objemech.
Člověka, na kterého se dá stoprocentně spolehnout.
Člověka, který je týmovým hráčem, ale dokáže vzít rozhodnutí na sebe.
Člověka, který je příjemný, komunikativní a baví ho kontakt s lidmi.
Člověka, který se nebojí přijít s nápadem, jak vylepšit fungování firmy, když vidí nedostatky.

Co tě u nás čeká?

Našim zákazníkům kromě skvělého ubytování chceme nabídnout i něco navíc – kvalitní stravování. A přesně to bude tvoje starost! Budeš zodpovědný za přípravu a výdej jídel, která budeš sám připravovat pod vedením šéfkuchaře. Máme rádi jednoduchou a poctivou kuchyni, stejně jako naši zákazníci, ale iniciativě se nikdy nebráníme. Tvá práce bude spočívat v přípravě hotových jídel i minutek a potkáš se i s prací na grilu. Budeš mít velkou zodpovědnost, ale s naším týmem kuchařů ti se vším rádi pomůžeme.

Co nabízíme?

Budeš u nás celé léto zadarmo bydlet, postaráme se ti i o stravování a samozřejmě ti za tvojí dobře odvedenou práci poctivě zaplatíme. Budeš navíc cennou součástí týmu nadšenců, kterému se povedlo vybudovat jedinečný vodácký kemp, které dlouhodobě patří mezi TOP 10 všech kempů v celé republice. Ve všem tě proškolíme, spoustu tě toho naučíme a zároveň ti slibujeme, že se rádi budeme učit od tebe. Zkrátka nás baví se vyvíjet.

Pokud se ti zdá, že jsme celou dobu mluvili právě o tobě, máš čistý trestní rejstřík a jsi časově flexibilní, neváhej se nám ozvat s životopisem na email prace@kanak.cz.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.29 % - 4280 hodnocení
Pravidla kempu!