Kanak.cz
Body

Možnosti přenocování

Přenocování ve vlastních stanech nebo pod širákem

V areálu kempu je k dispozici celkem 40 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 20 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid. Plánek kempu naleznete zde.

PLOCHA NA VLASTNÍ STANY A AUTA SE NEREZERVUJE, MÍSTA JE ZDE DOSTATEK.

Přenocování v dřevěných zateplených chatkách

Rovněž si můžete pronajmout dřevěné zateplené chatky pro 4 osoby. Vybaveny jsou dvěma dřevěnými palandami s matracemi, stolkem a věšákem. Na každém lůžku je čistě povlečená peřina a polštář. Spacák tedy nepotřebujete. Chatku je možné, za příplatek, vytopit přímotopným tělesem. V chatce není možné ubytovat psa!

Přenocování v indiánském Teepee

Na recepci si můžete pronajmout indiánské Teepee o průměru 7 metrů, do kterého se vejde až 15 osob. V Teepee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Všechna Teepee jsou vybavena liningem, který zvyšuje komfort v průběhu pobytu. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Přenocování v podsadových stanech

Rovněž si v kempu můžete pronajmout podsadové stany pro dvě osoby. Stany, které jsou umístěny v klidnější části kempu u rybníčka, mají dřevěné podlážky a postele bez matrací. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Přenocování s vlastním karavanem

V části B je pro přenocování s karavanem připraveno celkem 21 karavanových stání s plochou 80m2 (8 x 10 m). Každé stání disponuje elektrickou přípojkou. V dosahu každého stání je i výlevka pro chemické WC a zdroj pitné vody. V rezervačním formuláři je možné si vybrat konkrétní stání a rezervaci vám vzhledem k limitovanému počtu stání doporučujeme.

Přenocování s využitím elektrické přípojky

V kempu nabízíme možnost přespání s využitím elektrické přípojky jak pro stany, tak pro obytná auta a karavany. Elektrickou přípojku doporučujeme dopředu rezervovat, na rozdíl od karavanových stání vám ale nerezervuje místo na stan nebo karavan. V části A není možné využít elektřinu do stanů, tato možnost je pouze v části B.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.32 % - 4386 hodnocení
Pravidla kempu!