Kanak.cz
Body

Možnosti přenocování

Přenocování ve vlastních stanech nebo pod širákem

V areálu kempu je k dispozici celkem 40 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 20 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid. Plánek kempu naleznete zde.

Přenocování v dřevěných zateplených chatkách

Rovněž si můžete pronajmout dřevěné zateplené chatky pro 4 osoby. Vybaveny jsou dvěma dřevěnými palandami s matracemi, stolkem a věšákem. Na každém lůžku je čistě povlečená peřina a polštář. Spacák tedy nepotřebujete. Chatku je možné, za příplatek, vytopit přímotopným tělesem. V chatce není možné ubytovat psa!

Přenocování v indiánském Teepee

Na recepci si můžete pronajmout indiánské Teepee o průměru 7 metrů, do kterého se vejde až 15 osob. V Teepee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Všechna Teepee jsou vybavena liningem, který zvyšuje komfort v průběhu pobytu. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Přenocování v podsadových stanech

Rovněž si v kempu můžete pronajmout podsadové stany pro dvě osoby. Stany, které jsou umístěny v klidnější části kempu u rybníčka, mají dřevěné podlážky a postele bez matrací. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Přenocování s využitím elektrické přípojky

V kempu nabízíme využití elektrických přípojek, které jsou hlavně v části B, omezeně i v části A. Přípojky jsou nejen pro obytná auta a karavany, ale i pro vodáky ve stanech.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.24 % - 3871 hodnocení
Nové vodácké video!