Kanak.cz
Body

Restaurace v kempu Branná má dvě objednávková okna se shodným sortimentem jídel a nápojů. Zaměřuje se především na tradiční českou kuchyni, funguje formou pultového prodeje a můžete si vybrat z nabídky hotovek, minutek nebo jídel z grilu. Z nápojů nabídneme nejen tankové pivo, kvalitní kávu, ale i míchané nápoje, domácí limonády a další.

Otevřena je v době provozu kempu denně od 07:30 do 23:00. V hlavní sezoně pak i od 07:00 do 24:00. Půlnoc ale nepřetahujeme, bereme ohled na dříve unavené spící vodáky.

Prostor pro sezení je pokrytý číselným vyvolávacím systémem, díky němuž je výdeje jídel rychlý a přehledný. Celkem se můžete posadit na jedno z více než 300 míst. Část posezení je krytá a v chladném, případně deštivém období, vytápěná.

Zázemí restaurace splňuje nejpřísnější hygienické standardy a normy, k přípravě pokrmů používáme nejmodernější gastronomické technologie (konvektomaty, vyhřívané výdejní vany, šokery atd.) a snažíme se vyhovět i všemožným druhům diet tak, aby se u nás najedl dobře každý návštěvník.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.32 % - 4386 hodnocení
Pravidla kempu!