Kanak.cz
Body

Doplňkové služby

Lanové hřiště s lanovkami

Lanové centrum s celkem 18 překážkami a 2 lanovky jsme vybudovali pro sezonu 2024. Lanové centrum najdete v zadní části kempu a je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Vytápěná pergola u grilu

Nově je v kempu Branná k dispozici uzavřená vytápěná pergola pro chladné a deštivé dny. Můžete se tak před nepřízní počasí schovat a prohřát se. Kapacita cca 100 osob.

Dětské hřiště

V kempu je dřevěné certifikované dětské hřiště pro děti od 4 do 12 let. Hřiště je vyrobeno z přírodního akátového dřeva, jehož struktura je beztřísková. V roce 2020 bylo rozšířeno o nový a vyšší hrad.

Vodní svět

Pro vodáky, kterým voda ve Vltavě nestačí je v kempu i vodní svět s několika trasami a stylovou retro pumpou.

Koutek zvířat v kempu

Pro děti (a mnohdy i dospělé ---) jsou v kempu již několik let živá zvířata. Zpravidla jde o ovce, slepice nebo kachny. Začátkem sezony je i kohout, ale většinou nepřežije první zakokrhání … Děti můžou přímo k nim do výběhu a hned vedle najdou i krmítko s granulemi.

Nabíjení telefonů

V kempu jsme instalovali nové uzamykatelné schránky, kde si můžete za poplatek uzamknout a dobít Vaše mobilní telefony.

Elektrické přípojky

V kempu nabízíme využití elektrických přípojek, které jsou hlavně v části B, omezeně i v části A. Přípojky jsou nejen pro obytná auta a karavany, ale i pro vodáky ve stanech

Naučná interaktivní přírodovědná stezka

Naučná stezka pro děti prvního a druhého stupně ZŠ obsahuje 6 stanovišť a je přímo v areálu kempu.

Půjčovna lodí a raftů

V kempu má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz „Půjčovna lodí“.

Prodej dřeva

Na večerní ohýnky nabízíme prodej suchého smrkového dřeva, které je naštípané a zabalené do balíků.
Prosíme, nekácejte na oheň stromy kolem kempu.

Poštovní schránka

V kempu není oficiální poštovní schránka. Zřídili jsme však vlastní, kterou denně vybíráme a korespondenci dále posíláme přes Českou poštu. Většina pohledů tak do Vánoc dorazí. Pohledy včetně známek zakoupíte na recepci.

Automat na kávu a cigarety

Pro ranní ptáčata je k dispozici automat na kávu a další teplé nápoje. Nemusíte tak čekat, než otevře restaurace. Svou nikotinovou závislost pak naplníte u automatu na tabákové výrobky.

Zastávka autobusu

Zavzpomínejte s námi, jaké to bylo v dobách minulých u naší retro zastávky s jízdním řádem do tajemných, takřka pohádkových míst.

Váha

Již několik let je jedním z nejpopulárnějších míst v kempu naše stará poštovní váha se specifickým ukazatelem hmotnosti. Zjistíte, jestli vážíte jako prase nebo jako sumec Čenda z Vltavské tůně…

Bankomat ATM

Od června do srpna je v kempu instalovaný bankomat. Vydává hotovost pouze v bankovkách nominální hodnoty 1000,- Kč. Poplatek je účtován jako výběr z bankomatu cizí banky. Pokud máte účet s výběry v cizím bankomatu zdarma, pak vybíráte bez poplatku.

Venkovní stoly na stolní tenis

V kempu jsou dva betonové stoly na stolní tenis. Pálky a míčky jsou na recepci.

Platba kryptoměnami

V kempu lze jako v jednom z prvních v ČR uhradit pobyt i kryptoměnou. Veškeré podrobnosti platby tímto způsobem vám rádi vysvětlíme na recepci. Přijímáme všechny populární, ostatní po domluvě.

Prodej kempinkové výbavy

Pokud po cestě ztratíte nebo doma zapomenete kempingovou výbavu, prodáváme na recepci spacáky, karimatky nebo stany.

Wi-fi připojení k internetu zdarma

V restauraci a okolí je wi-fi připojení k internetu zdarma. Internet není pod heslem, stačí se připojit.

Doplňkový prodej „Kanak“

Na recepci nabízíme prodej našeho vlastního sortimentu na dlouhé letní večery, máme vlastního Černého Petra, tři druhy pexes včetně nejtěžšího na světě, a pro velký zájem i firemní kondomy … Děti od nás dostávají za přespání medaile a dospělí pamětní sběratelskou placku.


Geocaching v kempu Branná

Mystery keš:
https://www.geocaching.com/geocache/GC56Z82_naucna-stezka-branna

Wherigo keš:
jelikož tato keška není oficiálně schválena, nenajdete ji proto na serveru www.geocaching.com, ale pouze zde. Pokud si ji chcete odlovit, stáhněte si aplikaci pro mobilní zařízení:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.whereyougo&hl=cs
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wherigo/id385035547?mt=8

A nahrajte si správný soubor:

  1. pro navigace Garmin Oregon nebo Colorado: vodacky_slang_goc.gwc
  2. pro Pocket PC: vodacky_slang_ppc.gwc
  3. univerzální soubor pro jiná zařízení: vodacky_slang_u.gwc

Po odlovení Wherigo keše nám můžete napsat hodnocení na kemp@kanak.cz. Obratem ho zobrazíme na stránce hodnocení od zákazníků.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.29 % - 4254 hodnocení
Pravidla kempu!