Kanak.cz
Body

Additional services

Lanové hřiště s lanovkami

Lanové centrum s celkem 18 překážkami a 2 lanovky jsme vybudovali pro sezonu 2024. Lanové centrum najdete v zadní části kempu a je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Vytápěná pergola u grilu

Nově je v kempu Branná k dispozici uzavřená vytápěná pergola pro chladné a deštivé dny. Můžete se tak před nepřízní počasí schovat a prohřát se. Kapacita cca 100 osob.

Playground

V kempu je dřevěné certifikované dětské hřiště pro děti od 4 do 12 let. Hřiště je vyrobeno z přírodního akátového dřeva, jehož struktura je beztřísková. V roce 2020 bylo rozšířeno o nový a vyšší hrad.

Vodní svět

Pro vodáky, kterým voda ve Vltavě nestačí je v kempu i vodní svět s několika trasami a stylovou retro pumpou.

Koutek zvířat v kempu

Pro děti (a mnohdy i dospělé ---) jsou v kempu již několik let živá zvířata. Zpravidla jde o ovce, slepice nebo kachny. Začátkem sezony je i kohout, ale většinou nepřežije první zakokrhání … Děti můžou přímo k nim do výběhu a hned vedle najdou i krmítko s granulemi.

Nabíjení telefonů

V kempu jsme instalovali nové uzamykatelné schránky, kde si můžete za poplatek uzamknout a dobít Vaše mobilní telefony.

Elektrické přípojky

V kempu nabízíme využití elektrických přípojek, které jsou hlavně v části B, omezeně i v části A. Přípojky jsou nejen pro obytná auta a karavany, ale i pro vodáky ve stanech

Educational interactive and scientific trail

Educational trail for children of the first and second grade of elementary schools contains 6 sites and is right in the area of the campsite.

Boat and raft rental

In the campsite there is the base of KANAK - boat and raft rental. You can use their services for one day or overnight trips on the Vltava River. For more information click on the link “Boat Rental”.

Wood sales

Na večerní ohýnky nabízíme prodej suchého smrkového dřeva, které je naštípané a zabalené do balíků.
Prosíme, nekácejte na oheň stromy kolem kempu.

Postbox

V kempu není oficiální poštovní schránka. Zřídili jsme však vlastní, kterou denně vybíráme a korespondenci dále posíláme přes Českou poštu. Většina pohledů tak do Vánoc dorazí. Pohledy včetně známek zakoupíte na recepci.

Automat na kávu a cigarety

Pro ranní ptáčata je k dispozici automat na kávu a další teplé nápoje. Nemusíte tak čekat, než otevře restaurace. Svou nikotinovou závislost pak naplníte u automatu na tabákové výrobky.

Zastávka autobusu

Zavzpomínejte s námi, jaké to bylo v dobách minulých u naší retro zastávky s jízdním řádem do tajemných, takřka pohádkových míst.

Váha

Již několik let je jedním z nejpopulárnějších míst v kempu naše stará poštovní váha se specifickým ukazatelem hmotnosti. Zjistíte, jestli vážíte jako prase nebo jako sumec Čenda z Vltavské tůně…

Bankomat ATM

Od června do srpna je v kempu instalovaný bankomat. Vydává hotovost pouze v bankovkách nominální hodnoty 1000,- Kč. Poplatek je účtován jako výběr z bankomatu cizí banky. Pokud máte účet s výběry v cizím bankomatu zdarma, pak vybíráte bez poplatku.

Venkovní stoly na stolní tenis

V kempu jsou dva betonové stoly na stolní tenis. Pálky a míčky jsou na recepci.

Platba kryptoměnami

V kempu lze jako v jednom z prvních v ČR uhradit pobyt i kryptoměnou. Veškeré podrobnosti platby tímto způsobem vám rádi vysvětlíme na recepci. Přijímáme všechny populární, ostatní po domluvě.

Sale of camping equipment

Pokud po cestě ztratíte nebo doma zapomenete kempingovou výbavu, prodáváme na recepci spacáky, karimatky nebo stany.

Wi-Fi internet access is free

Wi-fi internet access is free in the restaurant and the surroundings. There is no password for the internet, you can just connect.

Doplňkový prodej „Kanak“

Na recepci nabízíme prodej našeho vlastního sortimentu na dlouhé letní večery, máme vlastního Černého Petra, tři druhy pexes včetně nejtěžšího na světě, a pro velký zájem i firemní kondomy … Děti od nás dostávají za přespání medaile a dospělí pamětní sběratelskou placku.


Geocaching v kempu Branná

Mystery keš:
https://www.geocaching.com/geocache/GC56Z82_naucna-stezka-branna

Wherigo keš:
jelikož tato keška není oficiálně schválena, nenajdete ji proto na serveru www.geocaching.com, ale pouze zde. Pokud si ji chcete odlovit, stáhněte si aplikaci pro mobilní zařízení:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.whereyougo&hl=cs
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wherigo/id385035547?mt=8

A nahrajte si správný soubor:

  1. pro navigace Garmin Oregon nebo Colorado: vodacky_slang_goc.gwc
  2. pro Pocket PC: vodacky_slang_ppc.gwc
  3. univerzální soubor pro jiná zařízení: vodacky_slang_u.gwc

Po odlovení Wherigo keše nám můžete napsat hodnocení na kemp@kanak.cz. Obratem ho zobrazíme na stránce hodnocení od zákazníků.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.28 % - 4253 hodnocení
Pravidla kempu!