Kanak.cz
Body

Opportunities to stay overnight

Staying overnight in own tents or sleeping in the open air

V areálu kempu je k dispozici celkem 40 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 20 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid. Plánek kempu naleznete zde.

PLOCHA NA VLASTNÍ STANY A AUTA SE NEREZERVUJE, MÍSTA JE ZDE DOSTATEK.

Staying overnight in wooden insulated cabins

You can also rent wooden insulated cabins for four people. They are equipped with two wooden bunk beds with mattresses, a table and a hanger. On each bed there is a clean coated duvet and a pillow. Therefore you do not need a sleeping bag. The cabin can be heated by direct heating fixtures at additional charge.

Staying overnight in the Indian Teepee

Na recepci si můžete pronajmout indiánské Teepee o průměru 7 metrů, do kterého se vejde až 15 osob. V Teepee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Všechna Teepee jsou vybavena liningem, který zvyšuje komfort v průběhu pobytu. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

Staying overnight in tents with wooden undercoat

You can also rent tents with wooden undercoat for two persons. Tents, which are located in the quieter part of the campsite by the pond, have got wooden flooring and beds without mattresses. Take own sleeping mat and sleeping bag with you.

Přenocování s vlastním karavanem

V části B je pro přenocování s karavanem připraveno celkem 21 karavanových stání s plochou 80m2 (8 x 10 m). Každé stání disponuje elektrickou přípojkou. V dosahu každého stání je i výlevka pro chemické WC a zdroj pitné vody. V rezervačním formuláři je možné si vybrat konkrétní stání a rezervaci vám vzhledem k limitovanému počtu stání doporučujeme.

Přenocování s využitím elektrické přípojky

V kempu nabízíme možnost přespání s využitím elektrické přípojky jak pro stany, tak pro obytná auta a karavany. Elektrickou přípojku doporučujeme dopředu rezervovat, na rozdíl od karavanových stání vám ale nerezervuje místo na stan nebo karavan. V části A není možné využít elektřinu do stanů, tato možnost je pouze v části B.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.28 % - 4244 hodnocení
Pravidla kempu!