Kanak.cz
Body

Brigáda / Zaměstnání

Pro sezonu 2024 hledáme několik nových tváří do našeho týmu. Podívej se na naše nabídky brigád a práce a neváhej s posláním životopisu, jestli tě nějaká osloví. Určitě odpovíme všem zájemcům!Kempařem v nejlepším kempu na Vltavě

Bavilo by tě strávit léto v srdci jihočeské přírody jen 10 km od Českého Krumlova, přímo u řeky a stát se součástí zavedeného ubytovacího zařízení. Jsme Kanak – kemp Branná a sháníme do party dalšího člena, který nám pomůže rozvíjet naši vizi kvalitního ubytování na Vltavě.

Koho hledáme?

Člověka, který miluje představu léta stráveného v srdci přírody.
Člověka, který se neštítí práce.
Člověka, na kterého se dá stoprocentně spolehnout.
Člověka, který se domluví anglicky.
Člověka, který má rád lidi, baví ho s nimi komunikovat a dokáže se bez problémů domluvit.
Člověka, který se nebojí zodpovědnosti ani administrativy.
Člověka, který dokáže alespoň základně zkrotit počítač.
Člověka, který je týmovým hráčem, ale dokáže vzít rozhodnutí na sebe.
Člověka s životními zkušenostmi, ale duchem mladý. Stejně jako zbytek našeho týmu.
Člověka, který se nebojí přijít s nápadem, jak vylepšit fungování firmy, když vidí nedostatky.

Co tě u nás čeká?

Budeš se starat o každodenní chod kempu, který dostaneš na povel. Rádi říkáme, že kempař je mozek i srdce našeho kempu. Potká tě spousta výzev od výměny žárovek a řešení rezervací až po poskytování pomoci s půjčovnou lodí. Čeká tě hodně mezilidského kontaktu s ubytovanými – často zábavného, ale občas budeš muset být i asertivní, když bude někdo porušovat pravidla a znepříjemňovat pobyt ostatním. Vždycky se ale snažíme předejít konfliktu, takže si tady procvičíš i základy diplomacie.

Co nabízíme?

Budeš u nás celé léto zadarmo bydlet, postaráme se ti i o stravování a samozřejmě ti za tvojí dobře odvedenou práci poctivě zaplatíme. Budeš navíc cennou součástí týmu nadšenců, kterému se povedlo vybudovat jedinečný vodácký kemp, které dlouhodobě patří mezi TOP 10 všech kempů v celé republice. Ve všem tě proškolíme, spoustu tě toho naučíme a zároveň ti slibujeme, že se rádi budeme učit od tebe. Zkrátka nás baví se vyvíjet.

Pokud se ti zdá, že jsme celou dobu mluvili právě o tobě, máš čistý trestní rejstřík a jsi časově flexibilní, neváhej se nám ozvat s životopisem na email prace@kanak.cz.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.33 % - 4403 hodnocení
Pravidla kempu!