Kanak.cz
Body

Brigáda / Zaměstnání

Pro sezonu 2024 hledáme několik nových tváří do našeho týmu. Podívej se na naše nabídky brigád a práce a neváhej s posláním životopisu, jestli tě nějaká osloví. Určitě odpovíme všem zájemcům!Řidičem v nejlepší půjčovně lodí na Vltavě

Bavilo by tě strávit léto v srdci jihočeské přírody jen 10 km od Českého Krumlova, přímo u řeky a stát se součástí zavedené a spolehlivé půjčovny lodí a raftů. Jsme Kanak – půjčovna lodí se základnou v kempu Branná a sháníme do party dalšího řidiče, který nám pomůže rozvíjet naši vizi kvalitní a spolehlivé půjčovny lodí a vodáckého vybavení na Vltavě.

Koho hledáme?

Člověka, který miluje představu léta stráveného v srdci přírody.
Člověka, který se nebojí fyzicky náročné práce.
Člověka, na kterého se dá stoprocentně spolehnout.
Člověka, který miluje řídit dodávku s přívěsem.
Člověka, který se dokáže s lidmi na všem dohodnout.
Člověka, který zvládá jednoduché administrativní práce na PC.
Člověka, který je týmovým hráčem, ale dokáže vzít rozhodnutí na sebe.
Člověka s životními zkušenostmi, ale duchem mladého. Stejně jako zbytek našeho týmu.
Člověka, který se nebojí přijít s nápadem, jak vylepšit fungování firmy, když vidí nedostatky.

Co tě u nás čeká?

Budeš mít na starosti distribuci vodáckého vybavení těm, kteří si ho od nás půjčují. Rozvezeš lodě/rafty, předáš je vodákům a pak nám pomůžeš v kempu s čím bude potřeba. Až přijde ta správná chvíle, zase pro lodě dojedeš, svezeš je na půjčovnu a připravíš na další den. Čeká tě hodně řízení a fyzicky náročného nakládání, ale žádný den nebude stejný jako ten předchozí. Rutina tady rozhodně nehrozí a nudit se s námi určitě nebudeš. Pokud se domluvíš angličtiny, určitě ti to pomůže.

Co nabízíme?

Budeš u nás celé léto zadarmo bydlet, postaráme se ti i o stravování a samozřejmě ti za tvojí dobře odvedenou práci poctivě zaplatíme. Budeš navíc cennou součástí týmu nadšenců, kterému se povedlo vybudovat jedinečný vodácký kemp, které dlouhodobě patří mezi TOP 10 všech kempů v celé republice. Ve všem tě proškolíme, spoustu tě toho naučíme a zároveň ti slibujeme, že se rádi budeme učit od tebe. Zkrátka nás baví se vyvíjet.

Pokud se ti zdá, že jsme celou dobu mluvili právě o tobě, máš čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B, umíš si poradit s přívěsem za dodávkou a jsi časově flexibilní, neváhej se nám ozvat s životopisem na email prace@kanak.cz.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.29 % - 4254 hodnocení
Pravidla kempu!