Kanak.cz
Body

Brigáda / Zaměstnání

Pro sezonu 2024 hledáme několik nových tváří do našeho týmu. Podívej se na naše nabídky brigád a práce a neváhej s posláním životopisu, jestli tě nějaká osloví. Určitě odpovíme všem zájemcům!Úklid v nejlepším kempu na Vltavě

Bavilo by tě strávit léto v srdci jihočeské přírody jen 10 km od Českého Krumlova, přímo u řeky a stát se součástí zavedeného ubytovacího zařízení? Jsme Kanak – kemp Branná a sháníme do party další uklízečku, který nám pomůže rozvíjet naši vizi kvalitního a čistého ubytování na Vltavě.

Koho hledáme?

Člověka, který miluje představu léta stráveného v srdci přírody.
Člověka, který se nebojí práce.
Člověka, který má smysl pro čistotu a pořádek.
Člověka, na kterého se dá stoprocentně spolehnout.
Člověka, který se dokáže s dohodnout s kolegy i zákazníky.
Člověka, který je týmovým hráčem, ale dokáže vzít rozhodnutí na sebe.
Člověka, který se nebojí přijít s nápadem, jak vylepšit fungování firmy, když vidí nedostatky.

Co tě u nás čeká?

Naším dobrým zvykem je nabízet opravdu kvalitní a čisté zázemí pro všechny ubytované a přesně to bude tvým úkolem. Budeš tedy mít na starosti především pohodlí našich zákazníků – budeš se starat o pořádek a čistotu všech našich zařízení jako jsou sprchy, WC a chatky. Nebudeš ale pracovat jen jako klasická úklidová služba, určitě se dostaneš i do kontaktu s lidmi a výpomoci s administrativou a chodem kempu jako takového.

Co nabízíme?

Budeš u nás celé léto zadarmo bydlet, postaráme se ti i o stravování a samozřejmě ti za tvojí dobře odvedenou práci poctivě zaplatíme. Budeš navíc cennou součástí týmu nadšenců, kterému se povedlo vybudovat jedinečný vodácký kemp, které dlouhodobě patří mezi TOP 10 všech kempů v celé republice. Ve všem tě proškolíme, spoustu tě toho naučíme a zároveň ti slibujeme, že se rádi budeme učit od tebe. Zkrátka nás baví se vyvíjet.

Pokud se ti zdá, že jsme celou dobu mluvili právě o tobě, máš čistý trestní rejstřík a jsi časově flexibilní, neváhej se nám ozvat s životopisem na email prace@kanak.cz.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.29 % - 4254 hodnocení
Pravidla kempu!