Kanak.cz
Body

Pravidla kempu

Pro zachování atmosféry a celkového dojmu z kempu jsme od jeho vzniku nastavili jasná pravidla pro návštěvníky, která bychom zde rádi shrnuli a upozornili na ně ty, kteří o nich neví.

Respektujte prosím tato následující pravidla.

1. Celodenní zákaz reprodukované hudby

Celodenní zákaz reprodukované hudby platí v celém areálu kempu a jeho okolí bez výjimky. Kytary a zpěv jsou naopak vítané, pokud to nebude na úkor ostatních ubytovaných. Pro zapomětlivé máme kytaru k zapůjčení na recepci.

2. Dodržování nočního klidu od 23:00 do 06:00

Vyžadujeme dodržování nočního klidu od 23:00 do 06:00 v celém prostoru kempu. Vaši zábavu u ohně toto pravidlo neomezuje, nebude-li na úkor ostatních ubytovaných.

3. Zákaz vyloďování po 22:00

V kempu platí zákaz vyloďování po 22:00. Po této hodině vám ochranka neumožní se vylodit. Naplánujte si vodácký výlet tak, abyste stihli dorazit do kempu dříve a nerušili ostatní pozdním příjezdem a nočním stavěním stanů.

4. Pokuta za ranní výběr kempovného

Po příjezdu přijďte zaplatit váš pobyt na recepci, kde dostanete veškeré potřebné informace k úhradě (a to i mimo otvírací dobu). V případě nezaplacení kempovného v den příjezdu budeme při ranní kontrole účtovat pokutu za ranní výběr.

5. Ostraha kempu bezpečnostní službou

Bezpečnostní služba dohlíží na dodržování pravidel kempu. V případě jejich porušení je oprávněna vás vykázat bez náhrady. Můžete se na ni obrátit s dotazem na ubytování, prosbou o informace nebo asistenci s řešením problémů.

6. Kemp vhodný pro rodiny s dětmi

Dodržováním pravidel vytváříme vhodné prostředí pro všechny slušné vodáky, což především ocení rodiny s dětmi. Patříme dlouhodobě k nejklidnějším kempům na Vltavě a snažíme se, aby se návštěvníci u nás cítili komfortně.


Kanak - Ověřeno vodáky 98.29 % - 4269 hodnocení
Pravidla kempu!